Tanulók. A 2013/14

 

 

1.a

Molnár Lászlóné

 

 

  1. Árky András
  2. Bálint Bíborka
  3. Buzás Nikolett
  4. Csávás Balázs Márk
  5. Demény Tamás
  6. Détári-Szabó Erika
  7. Halgas Nelli
  8. Hegedűs Ádám
  9. Jakab Jázmin
  10. Meleg Dóra
  11. Nyakó Iringó
  12. Ónodi Ferenc
  13. Orsányi Adrián
  14. Orsányi Ivett
  15. Pék Norbert
  16. Schmidt Barbara
  17. Szász Emma Krisztina
  18. Szeleczki Jázmin
  19. Varga Diána

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.b

Rábenspeckné Lőrincz Anna és Steiner Brigitta - iskolaotthonos osztály

 

  1. Aszódi Kira Anna
  2. Baunoch Bálint
  3. Bokros Fanni
  4. Bujdosó Alexa
  5. Deák Zsombor
  6. Fodor Noémi
  7. Hegedűs Zsuzsanna
  8. Horváth Harmat Lilien
  9. Kassai Helga
  10. Kovács Petra Klaudia
  11. Kovács Roland
  12. Lendvai Botond
  13. Lovászi Bence
  14. Plutzer Dóra
  15. Proszler Nikolett
  16. Proszler Viktória
  17. Rapi Réka
  18. Solymos Adrienn
  19. Szelepcsényi Bence

 

 

 

 

 

 

 

2.a

Vándorné Vígh Mária

 

1.      Baglyas Fruzsina Zsófia

2.      Bakos József Márk

3.      Borbély Boglárka

4.      Breznyik Dániel János

5.      Félix Dominika

6.      Görög Hanna

7.      Kogler Zsombor

8.      Kürtösi Krisztina

9.      Ligeti Enéh

10.  Macsári Eszter

11.  Molnár Laura

12.  Nagy Boglárka

13.  Oravecz Attila

14.  Révész Zsombor

15.  Sipka Kamilla

16.  Surányi Lili

17.  Süki Zita Ramóna

18.  Szeidl Anita

19.  Szigmund Bence

 

 

 

 

 

 

 

2.b

 

Iskolaotthon- Mátrai Tamásné, Bakosi Szilvia

 

1.      Balatoni Petra

2.      Baunoch Nikolett

3.      Dobozi Rebeka Sára

4.      Forgó Anett

5.      Gáspár Lili Sára

6.      Havasi Alex Márton

7.      Herendi Gergő Ákos

8.      Híz Hanna

9.      Kibédi Erzsébet Angyalka

10.  Kincses Adrienn Edda

11.  Ságodi Kristóf Tamás

12.  Szeleczki Merse Attila

13.  Vank Veronika

14.  Várhegyi Áron

 

 

 

 

 

 

 

 

3.a

 Gutiné Darida Karolina

 

  1. Baglyas Péter
  2. Bartúcz Anna
  3. Baumann Dominik
  4. Boskó Fanni Alexandra
  5. Czinege Luca Hanna
  6. Fási Imre
  7. Hortobágyi Dávid
  8. Kecskeméti Bernadett Dóra
  9. Kovács Dorina
  10. Kovács Kinga
  11. Kovács Noémi
  12. Mocsári Keve Bendegúz
  13. Pálfi Zoltán
  14. Sági Róbert
  15. Ságodi Levente

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.b  

Fehérné Murár Anikó, Dudás Petra-

iskolaotthon

 

  1. Baranyai Petra
  2. Déri Kristóf Attila
  3. Fehér Tibor Rómeó
  4. Gulyás Patrícia
  5. Gyenei Lili
  6. Hóra Zsanett
  7. Hortobágyi Erik
  8. Koncz Nikolett
  9. Meixner Nándor
  10. Meleg Bence
  11. Mojzes Klaudia Réka
  12. Sánta Zoltán Gergő
  13. Sárfi László Krisztián
  14. Schmidt Boglárka
  15. Székely Kristóf
  16. Varga Csenge Noémi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.a- Versitz Györgyné

 

  1. Bánkúti Cintia
  2. Bernhardt Benjamin
  3. Bezzeg Glória
  4. Biliczki Szkilla
  5. Dóczi Boglárka
  6. Gyapai Zoltán
  7. Hegedüs Ferenc
  8. Hóra Norbert
  9. Major Mirtill
  10. Mega Vivien
  11. Molnár Virág Denissa
  12. Nagyházi István
  13. Páczi Petra
  14. Pintér Alexandra
  15. Reszler Patrik
  16. Rózsás Dávid
  17. Somogyi Zsanett

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.b - Volf Mária

 

1.      Félix Alexandra

2.      Galambos Bálint

3.      Hegedűs Patrik

4.      Kékes Virág

5.      Kovács Emese

6.      Ligeti Kadosa

7.      Mega Zsanett

8.      Nagy Vivien

9.      Pintér Réka

10.  Plattner Ádám Gergely

11.  Reichart László

12.  Süki Lia Pandora

13.  Scheffer Katalin

14.  Tóth Elizabet

15.  Tóth Mihály

16.  Törőcsik Olivér

                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.a – Répás Lászlóné

 

  1. Baunoch Dániel
  2. Csobán Annamária
  3. Demény Szilvia
  4. Forgó Márk
  5. Galambos Emese
  6. Hargitai Márton
  7. Kovács Gabriella
  8. Kovács Kincső
  9. Orosz Bianka
  10. Pákozdi Anna
  11. Pál Bence
  12. Pál Brigitta
  13. Révész Zsanett
  14. Surányi Petra
  15. Várhegyi Ádám
  16. Vizi Viktor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.b- Senkei Csaba

 

  1. Bakosi Alex
  2. Bakosi Richárd
  3. Bóné Dominika
  4. Csipkó Adrienn
  5. Csonka Ildikó
  6. Dudás Dorka
  7. Dudás Gergő
  8. Gyenei Bálint
  9. Koller Gergő
  10. Kovács Bettina
  11. Pál Norton
  12. Pataki Adrienn
  13. Pék Nikolett
  14. Pusztai Márk
  15. Schönléber Kristóf
  16. Szabó Csenge Katica
  17. Szeidl Attila
  18. Ungvári Dominika
  19. Vinetál Vivien

 

 

 

 

 

 

 

 

6.a –Simonné Szeleczki Ildikó

 

  1. Balatoni Regina
  2. Barkó András
  3. Barkó László
  4. Batár Benjámin
  5. Boskó Richárd
  6. Breznyik Levente
  7. Epres Fruzsina
  8. Fritz Nikolett
  9. Gerencsér Dávid
  10. Horváth Márkó
  11. Kovács Vanessza
  12. Kovács Viktória Linda
  13. Molnár Barbara
  14. Pál Nikoletta
  15. Pálfi Tamás
  16. Pallaga Fanni
  17. Pataki Balázs
  18. Scheffer Anna
  19. Sebestyén Zsolt
  20. Simon Dániel
  21. Szíjj Zoltán

 

 

 

 

 

 

 

 

6.b - Petróné Bori Zsuzsa

 

  1. Béres Orsolya
  2. Gasparek Tímea
  3. Horváth Krisztofer Zsolt
  4. Kernács Bence
  5. Kostyalik Viktória
  6. Kovács Barbara
  7. Kovács Beatrix
  8. Kovács Krisztián
  9. Laczkó Vivien
  10. Ligeti Bendegúz
  11. Nagy Virág
  12. Nyíri Krisztián
  13. Pintér Norbert
  14. Reichart Alexandra
  15. Schmidt János
  16. Szénási Nikolett
  17. Törőcsik Tibor
  18. Varga Csaba


 

 


 

7. a. – Novák Károly

 

  1. Abonyi Cintia
  2. Darida Tamás
  3. Fritz Viktória
  4. Hadas Patrik
  5. Honti Dominika
  6. Karai Mihály
  7. Koncz Viktória
  8. Kovács Mercedesz
  9. Kovács Réka
  10. Laczkó Enikő
  11. Molnár Dániel
  12. Somogyi Márk
  13. Törőcsik Fruzsina
  14. Vinetál Krisztián

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.b- Vas Viktor

 

  1. Balatoni Richárd
  2. Biliczki Roderik
  3. Bukovszki Anna
  4. Csávás Zsolt
  5. Csontos Richárd
  6. Duhaj Áron
  7. Gyolcsos Dávid
  8. Híz Richárd
  9. Horváth Dóra Eszter
  10. Kőrösi Beatrix
  11. Schmidt Lili
  12. Törőcsik Vivien
  13. Varga Péter
  14. Várhegyi Nóra
  15. Vig Bence

 

 

 

 

 

 

 

8.a osztály – Szabadvári Ilona

 

 

  1. Bökönyi Balázs
  2. Duchaj Tamás Péter
  3. Dudás Dorina
  4. Falusi Barbara
  5. Fehér Lili
  6. Hernádi Fanni
  7. Jankó Dániel
  8. Klár Dániel
  9. Koska Zsolt
  10. Kostyalik Bálint Pál
  11. Nagy Máté
  12. Osgyáni Laura Krisztina
  13. Peszeki Patrícia
  14. Puskás Viktor
  15. Pünkösd Katalin
  16. Rajs Alexandra
  17. Tóth Katalin
  18. Váradi Vilmos
  19. Zsuzsandor Vivien

 

 

 

 

 

 

8.b osztály- Schmidt Ferencné

 

 

  1. Abonyi Zoltán Bence
  2. Bácskai Éva
  3. Baunoch Zoltán
  4. Farkas Helga
  5. Gál Róbert
  6. Gyapai Tímea Alexandra
  7. Kiss Renátó
  8. Meixner Koppány
  9. Pál Viktória
  10. Sági Kitti Viktória
  11. Surányi Milán
  12. Szabó Balázs
  13. Sznopka Fruzsina
  14. Turánszki Zoltán
  15. Varga Nándor