AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK

( Frissítve: 2013. 03. 20 )
Versenyeredmények
(2012 / 2013)

Teleki Pál Földrajzverseny iskolai fordulója

8. osztályosok

2. helyezés Kovács Laura
3. Molnár Máté

Szövegértés verseny- Cegléd –Táncsics Iskola

3. helyezés Dóczi Boglárka (3.a)

Helyesírás verseny- Dánszentmiklós

1.      Dóczi Boglárka (3.a)

Matematikaverseny

2.      Gyapai Tímea (7.b)

3.      Ligeti Sebestyén Bendegúz (5.b)

Szavalóverseny- Cegléd- Közgazdasági és informatikai Szakközépiskola

5.      Kovács Laura (8.) Osgyáni Laura (7.a)

6.      Sági Bernadett (8.)

Országos német nyelvi szavalóverseny- Budapest- Hajós Alfréd Kéttannyelvű Ált. Isk.

6.      Zsuzsandor Vivien (7.a)  próza

8.      Fehér Lili (7.a) vers

Körzeti német szavalóverseny - Cegléd

3.      Révész Zsanett 4.a

4.      Scheffer Kata 3.b

2. Csobán Annamária 4.a

3. Hargitai Márton 4.a

4. Scheffer Anna 5.a

1. Fehér Lili 7.a

5. Zsuzsandor Vivien 7.a

Német háziverseny

3.      évfolyam

1.      Scheffer Kata (3.b)

2.      Dóczi Boglárka (3.a)

3.      Hóra Norbert (3.a)

 

4.      évfolyam

1.      Hargitai Márton (4.a)

2.      Révész Zsanett (4.a)

3.      Kovács Kincső (4.a), Várhegyi Ádám (4.a)

Természetismeret háziverseny 5. osztály

1.      Ligeti Sebestyén Bendegúz (5.b)

2.      Pálfi Tamás (5.a)

3.      Kovács Krisztián (5.b), Simon Dániel (5.a)

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny (háziverseny)

5. osztály

1.      Scheffer Anna (5.a)

2.      Balatoni Regina (5.a)

3.      Gasparek Tímea (5.b), Pálfi Tamás (5.a)

6. osztály

1.      Novák Ábris (6.a)

2.      Kovács Réka (6.a)

3.      Koncz Viktória (6.a)

7. osztály

1.      Falusi Barbara (7.a)

2.      Gyapai Tímea (7.b)

3.      Puskás Viktor (7.a)

8. osztály

1.      Jenei Patrícia, Sinkovics Gréta

2.      Kökényesi Márk

3.      Ecseri Emese

Matematika alapműveleti verseny- iskolai forduló

5. osztály

1.      Simon Dániel (5.a)

2.      Pálfi Tamás (5.a)

3.      Scheffer Anna (5.a)

6. osztály

1.      Duhaj Áron (6.b)

2.      Novák Ábris (6.a)

3.      Honti Dominika (6.a), Várhegyi Nóra (6.b)

7. osztály

1.      Puskás Viktor (7.a)

2.      Gyapai Tímea (7.b)

3.      Pünkösd Katalin (7.a)

Német  háziverseny

nemzetiségi német

1.      Zsuzsandor Vivien 7.a

2.      Pünkösd  Katalin  7.a

3.      Falusi Barbara  7.a 

6.a osztály

1.      Novák Ábris

2.      Hadas Patrik, Somogyi Márk

3.      Abonyi Cintia

5.a osztály

1.      Scheffer Anna, Pálfi Tamás

2.      Balatoni Regina

3.      Batár Benjamin, Kovács Viktória, Kovács Vanessza

német nyelv 8. osztályosok

1.      Sinkovics Gréta
2.      Surányi Kitti
3.      Simon Vivien, Breznyik Máté
Angol nyelv 5. osztálysok
1.      Törőcsik Tibor
2.      Gasparek Tímea
3.      Béres Orsolya, Kovács Krisztián, Nyíri Krisztián

8. osztályosok
1.      Paulinusz Sára
2.      Vincze Norbert Márk
3.      Jenei Patrícia
Természetismeret 1.      Abonyi Cintia 6.a
2.      Hadas Patrik 6.a
3.      Törőcsik Fruzsina 6.a
Komplex természettudományi verseny

1.      Puskás Viktor 7.a

2.      Pünkösd Katalin 7.a

3.      Szabó Balázs 7.b

Biológiaverseny

8. osztályosok

1.      Galambos Roland
2.      Jenei Patrícia
3.      Galambos Máté
4.      Szeidl András

Történelem 5. osztályosok
1.      Béres Orsolya 5.b  Scheffer Anna 5.a,
2.      Pálfi Tamás 5.a, Sebestyén Zsolt 5.a,
3.      Barkó László 5.a, Epres Fruzsina 5.a

6. osztályosok
1.      Törőcsik Vivien 6.b
2.      Vig Bence 6.b,
3.      Duhaj Áron 6.b, Horváth Dóra 6.b, Abonyi Cintia 6.a, Somogyi Márk 6.a

7. osztályosok
1.      Pünkösd Katalin 7.a
2.      Váradi Vilmos 7.a
3.      Bökönyi Balázs 7.a,  Abonyi Bence 7.b, Meixner Koppány 7.b

8. osztályosok
1.      Ecseri Emese
2.      Kökényesi Márk, Sinkovics Gréta
3.      Jenei Patrícia
Versenyeredmények
(2010 / 2011)

Teleki Pál Földrajzverseny iskolai fordulója

7. osztályosok

  1. Szeidl Máté 7.b
  2. Várhegyi Kinga 7.a
  3. Simon Sztella 7.a

8. osztályosok

  1. Éber Viktória 8.a
  2. Takács Adrienn 8.b
  3. Székely Viktória 8.b

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5. osztályosok

  1. Falusi Barbara 5.a
  2. Fehér Lili 5.a és
    Peszeki Patrícia 5.a
  3. Zsuzsandor Vivien 5.a

 6. osztályosok

  1. Kökényesi Márk
  2. Sági Bernadett
  3. Vincze Norbert Márk

7. osztályosok

  1. Várhegyi Kinga 7.a
  2. Simon Sztella 7.a
  3. Falusi Tamara 7.a

 8. osztályosok

  1. Gerencsér Bianka 8.b
  2. Kröll Dorottya 8.b
  3. Pataki Vivien 8.b

Hevesy György Kémiaverseny

7. osztályosok

  1. Várhegyi Kinga 7.a
  2. Szeidl Máté 7.a
  3. Falusi Tamara 7.a

8. osztályosok

  1. Törőcsik Kristóf 8.a
  2. Takács Adrienn 8.b
  3. Duhaj Fanni 8.a

Herman Ottó Országos Biológiaverseny

  1. Kröll Dorottya 8.b
  2. Takács Adrienn 8.b
  3. Törőcsik Kristóf 8.a

Biológia tantárgyi verseny

  1. Törőcsik Kristóf 8.a
  2. Pataki Vivien 8.b
  3. Kröll Dorottya 8.b

Nemzetiségi német nyelvi háziverseny

3. osztályosok

  1. Scheffer Anna 3.a
  2. Balatoni Regina 3.b
  3. Sebestyén Zsolt 3.a

 4. osztályosok

  1. Novák Ábris 4.a és
    Somogyi Márk 4.a
  2. Abonyi Cintia 4.b
  3. Hadas Patrik 4.b

Német emelt szint

  1. Törőcsik Vivien 4.a
  2. Horváth Dóra 4.a
  3. Schmidt Lili 4.a

5. osztályosok

  1. Pünkösd Katalin 5.a
  2. Falusi Barabara 5.a
  3. Zsuzsandor Vivien 5.a

6. osztályosok

  1. Sinkovics Gréta
  2. Simon Vivien
  3. Breznyik Máté

7. osztályosok

  1. Szeidl Máté 7.b
  2. Kaposi Edit 7.b
    Falusi Tamara 7.a
  1. Simon Sztella 7.a

8. osztályosok

  1. Székely Viktória 8.b
  2. Pataki Vivien 8.b
  3. Duhaj Fanni 8.a

Német szavalóverseny

2. osztályosok

  1. Csobán Annamária 2.a
  2. Hargitai Márton 2.a
  3. Galambos Emese 2.a
    Pákozdi Panna 2.a

4. osztályosok

  1. Novák Ábris 4.a
  2. Honti Dominika 4.a
  3. Koncz Viktória 4.a

Német nyelvi vers és prózamondó területi verseny - Vecsésen

Fehér Lili 5.a 3. helyezett és
Nagy Dóra 7.b 3. helyezett

(Mindketten továbbjutottak a megyei versenyre.)

Fizika tantárgyi verseny
  1. Duhaj Fanni 8.a
  2. Székely Viktória 8.b
  3. Pataki Vivien 8.b

"BENDEGÚZ" nyelvész verseny

Iskolai fordulón elért eredményük alapján megyei döntőbe jutott 7 tanuló:

  • 1.a Dóczi Boglárka

  • 1.b Kovács Emese                          

  • 1.b Scheffer Katalin                

  • 2.a  Hargitai Márton                

  • 2.b  Dudás Dorka                                 

  • 3.a  Scheffer Anna                              

  • 4.a  Novák Ábris        

Országos matematika - levelező tanulmányi versenyen (Teki-Totó) tanulóink a következőképpen szerepeltek:

Arany fokozat

  • Gyapai Zoltán 1.a

  • Kovács Emese 1.b

  • Ligeti Kadosa  1.b

Ezüst fokozat

  • Fritz Viktória 4.b

Bronz fokozat

  • Kékes Virág 1.b

  • Pákozdi Panna 2.a

Aradi Jenő Megyei Rajzversenyen

  1. helyezést ért el Duhaj Fanni 8.a osztályos tanuló

"Siklódi - Verseny  Édesanyanyelvünkért"

  1. Mihalovics Bettina 8.b
  2. Pataki Vivien 8.b
  3. Gerencsér Bianka 8.b
  4. Kröll Dorottya 8.b

Különdíjat kapott:

  • Duhaj Fanni 8.a

  • Kröll Dorottya 8.b

Kiváló tanulók:

  • Duhaj Fanni 8.a

  • Törőcsik Kristóf 8.a

  • Kröll Dorottya 8.b

Versenyeredmények
(2009 / 2010)
Kiváló Tanuló díj

Hortobágyi Alexandra 8.b
Fehér Virág 8.a
Lomnici Ferenc 8.a

Siklódi-verseny

I. Fieder Dorottya 8.a
II. Gál Laura 8.a
III. Csobán Evelin 8.b és Fehér Virág 8.a

Különdíj: Lomnici Ferenc 8.a

Aradi Jenő megyei rajzverseny

II. Duhaj Fanni 7.a
IV. Détári Dorina 7.b

Varga Tamás matematika verseny iskolai forduló
7.osztályosok
I. Pataki Vivien 7.b
II. Duhaj Fanni 7.a
II. Mihalovics Bettina 7.b
III. Kröll Dorottya 7.b

8. osztályosok
I. Lomnici Ferenc
II. Galambos Edit 8.a
II. Hortobágyi Alexandra 8.b
III. Kogler Dorina 8.b
III. Korpácsi Dorottya 8.b
III. Gál Laura 8.a

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny
7. osztályosok
I. Székely Viktória 7. b
II. Pataki Vivien 7.b
III. Duhaj Fanni 7.a

8. osztályosok
I. Fieder Dorottya 8.a
II. Hortobágyi Alexandra 8.b
II. Korpácsi Dorottya 8.b
III. Gál Laura 8.a
III. Lomnici Ferenc 8.a

Herman Ottó Biológia verseny
7. osztály
I. Takács Adrienn 7.b
II. Törőcsik Kristóf 7.a
III. Kröll Dorottya 7.b
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

5. osztály
I. Sinkovics Gréta 5.a
II. Szeidl András 5.a
III. Sági Bernadett 5.a

6. osztály
I. Várhegyi Kinga 6.a
II. Falusi Tamara 6.a
III. Nagy Dóra 6.b

7. osztály
I. Kogler Zoltán 7.a
II. Duhaj Fanni 7.a
II Székely Viktória 7.b
III. Éber Viktória 7.a
III. Varga Tímea 7.a

8. osztályosok
I. Sárdi Tamás 8.b
II. Hortobágyi Alexandra 8.b
III. Fehér Virág 8.a

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

6. osztály
Szalai Márton 6.b

7. osztály
Duhaj Fanni 7.a

8. osztály
Volf András 8.b

Német szavalóverseny Vecsésen

1. osztály
II. Csobán Annamária 1.a

3-4. osztály
III. Zsuzsandor Vivien 4.a

5-6. osztály
I. Nagy Dóra 6.b

Német nyelvi verseny

Továbbjutók:

  • Fecske Zoltán 8.b
  • Fehér Virág 8.a
  • Galambos Edit 8.a
  • Kishonti József Nándor 8.b
  • Lomnici Ferenc 8.a

Szóbeli fordulón I. helyezett

  • Lomnici Ferenc 8.a
Teleki Pál Földrajzverseny

7.osztályosok
I. Éber Viktória 7.a
II. Takács Adrienn 7.b
II. Törőcsik Kristóf 7.a
III. Székely Viktória 7.b

8. osztályosok
I. Murár Krisztián 8.a
II. Galambos Edit 8.a
III. Volf András 8.b

Hevesy György Kémia verseny 7.osztályosok
I. Pataki Vivien 7.b
II. Törőcsik Kristóf 7.a
III. Takács Adrienn 7.b

8. osztályosok
I. Lomnici Ferenc 8.a
II. Korpácsi Dorottya 8.b
III. Hortobágyi Alexandra 8.b

Megyei Biológia verseny 8. osztályosok
I. Korpácsi Dorottya 8.b
II. Murár Krisztián 8.a
II. Fehér Virág 8.a
IV. Gál Laura 8.a

Természetismeret

5. osztály
I. Gulyás Martin 5.b
II. Zelena Tamás 5.b
III. Galambos Roland 5.a

6. osztály
I. Szeidl Máté 6.b
II. Reményi Lilla 6.b
III. Simon Sztella 6.a

Német nyelvi verseny 6. osztály
I. Várhegyi Kinga 6.a
II. Falusi Tamara 6.a
III. Szeidl Máté 6.b

8. osztály
I. Galambos Edit 8.b
II. Korpácsi Dorottya 8.b
III. Fieder Dorottya 8.a

 
Versenyeredmények
(2008 / 2009)
Iskolai versenyek
Hevesy György kémia verseny

7. osztály
I. Lomnici Ferenc 7.a (továbbjutott a megyei versenyre is)
II. Fehér Virág 7.a (továbbjutott a megyei versenyre is)
III. Volf András 7.b (továbbjutott a megyei versenyre is)

8. osztály
I. Dobó Eliza 8.a
II. Dudás László 8.b
III. Hadas Szabolcs 8.b

Biológia verseny 8. osztály
I. Földvárszki Nóra 8.b
II. Mojzes Zsófia 8.b
III. Hadas Szabolcs 8.b

Herman Ottó természetismeret verseny

4. osztály
I. Szeidl András 4.a
II. Gulyás Martin 4.b
II. Vincze Norbert 4.b

5. osztály
I. Simon Sztella 5.a
II. Szalai Márton 5.b
III. Falusi Tamara 5.a
Reményi Lilla 5.b
Kovács Dóra 5.b
Tóth A. Dominik 5.b

6. osztály
I. Vándor Kristóf 6.a
II. Éber Viktória 6.a
III. Kóródi Viktor 6.a

7 - 8. osztály
I. Földvárszki Nóra 8.b
II. Lomnici Ferenc 7.a
III. Dobó Eliza 8.a

Történelem verseny

8. osztály
I. Dobó Eliza 8.a
II. Sárik Melinda 8.a
III. Hadas Szabolcs 8.b

Német verseny

5. osztály
I. Várhegyi Kinga 5.a
II. Falusi Tamara 5.a
III. Simon Sztella 5.a

6. osztály
I. Rigó Patrik 6.b
II. Répási Renáta 6.a
III. Juhász Bence 6.a

7. osztály
I. Lomnici Ferenc 7.a
II. Korpácsi Dorottya 7.b
III. Hortobágyi Alexandra 7.b

8. osztály
I. Mojzes Zsófia 8.b
II. Kiss Fanny 8.b
III. Sárik Melinda 8.a

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny:

5. osztály
I. Várhegyi Kinga 5.a
II. Falusi Tamara 5.a
III. Reményi Lilla 5.b

6. osztály
I. Duhaj Fanni 6.a
II. Gerencsér Bianka 6.
III. Détári Dorina 6.

7. osztály
I. Lomnici Ferenc 7.a
II. Fieder Dorottya 7.a
III. Hortobágyi Alexandra 7.b

8. osztály
I. Földvárszki Nóra 8.b
II. Mojzes Zsófia 8.b
III. Dobó Eliza 8.a

Teleki Pál földrajz verseny

7. osztály
I. Murár Krisztián 7.a (továbbjutott a megyei versenyre is)
II. Rózsás János 7.b
III. Lomnici Ferenc 7.a

8. osztály
I. Mojzes Zsófia 8.b
II. Dobó Eliza 8.a
III. Fási Enikő 8.a

Kaán Károly természet- és környezetismereti verseny 5. osztály
I. Szalai Márton 5.b (továbbjutott a megyei versenyre is)
II. Kaposi Edit 5.b
III. Várhegyi Kinga 5.a
Zrínyi Ilona matematika verseny iskolai sorrendje

3 - 4. osztály
I. Surányi Milán 3.b
II. Szalai Péter 3.b
III. Gyapai Tímea 3.b

5 - 6.osztály
I. Szalai Márton 5.b
II. Szeidl Máté 5.b
III. Várhegyi Kinga 5.a

7 - 8.osztály
I. Volf András 7.b
II. Galambos Edit 7.a
III. Fecske Zoltán 7.b

Alsós komplex verseny I. Bartók Evelin 4.a
II. Kogler Bálint 4.a
III. Galambos Roland 4.a

Bendegúz anyanyelvi verseny iskolai fordulója

I. Novák Ábris 2.a (megyei versenyre továbbjutott )
II. Scheffer Anna 1.a (megyei versenyre továbbjutott )
III. Várhegyi Nóra 2.a
A Dózsa György Művelődési Ház Énekkara által szervezett énekverseny

Egyéni kategória ( népdal )
I. Várhegyi Kinga 5.a és Nagy Dóra 5.b (felkészítőjük: Szuda Szilvia)

Csoportos kategória
I. 2.a osztály német dalok (felkészítője: Molnár Lászlóné)
II. 4.b osztály vidám dal (felkészítője: Rábenspeckné Lőrincz Anna)

Alsós Benedek Elek mesemondó verseny

1 - 2. osztály
I. Bukovszki Anna 2.a
II. Nyíri Krisztián 1.b
III. Koncz Viktória 2.a

3 - 4. osztály
I. Szeidl András 4.a
II. Dudás Dorina 3.a
III. Pál Viktória 3.b

Költészet napi szavalóverseny felső tagozat

5 - 6. osztály
I. Kaposi Edit 5.b
II. Reményi Lilla 5.b
III. Nagy Dóra 5.b

7 - 8. osztály
I. Dobó Eliza 8.a
II. Lomnici Ferenc 7.a
III. Honti Vivien 8.a

Siklódi verseny I. Dobó Eliza 8.a
II. Mojzes Zsófia 8.b
III.Földvárszki Nóra 8.b
IV. Honti Vivien 8.a
Paulinusz Regina 8.b

Méhecske alsós matematika levelezős verseny

2. oszt .

I. Balatoni Richárd 2.b
II. Fritz Viktória 2.b

3. oszt.

I. Puskás Viktor 3.a
Turánszki Zoltán 3.b
II. Falusi Barbara 3.a
III. Baunoch Zoltán 3.b

TEKI TOTÓ matematika levelezős verseny

I. Galambos Roland 4.a

„Zöldbéka” környezetismereti verseny

3.oszt.

I. Szalai Péter 3.b (továbbjutott a megyeibe)
II. Sánta Szabolcs 3.a
III.Farkas Helga 3.b
Fehér Lili 3.a

Varga Tamás matematika verseny

7.oszt .

I. Sárdi Tamás 7.b,
II. Korpácsi Dorottya 7.b,
III. Kogler Dorina 7.b

8.oszt.

I. Dudás László 8.b,
II. Mojzes Zsófia 8.b,
III.Dobó Eliza 8.a

A Dózsa György Művelődési Ház Énekkara által szervezett énekverseny

Egyéni kategória /népdal

I. Várhegyi Kinga 5.a
és Nagy Dóra 5.b (felkészítőjük: Szuda Szilvia)

Csoportos kategória

I. 2.a osztály német dalok (felkészítőjük: Molnár Lászlóné)
II. 4.b osztály vidám dal (felkészítőjük: Rábenspeckné Lőrincz Anna)

Térségi versenyek
Német vers és prózamondó verseny
Ceglédbercel

Vers kategória

1 - 2. osztály
I. Bukovszki Anna 2.a (felkészítője: Molnár Lászlóné)
II. Koncz Viktória 2.a (felkészítője: Molnár Lászlóné)

3 - 4. osztály
II. Simon Vivien 4.a (felkészítője: Molnár Lászlóné)
III. Surányi Kitti 4.a (felkészítője: Molnár Lászlóné)

7 - 8. osztály
I. Dobó Eliza 8.a (felkészítője: Simonné Szeleczki Ildikó)
II. Fehér Virág 8.a (felkészítője: Simonné Szeleczki Ildikó)


Próza kategória

3 - 4. osztály
I. Zsuzsandor Vivien 3.a (felkészítője: Molnár Lászlóné)

5 - 6. osztály
I. Nagy Dóra 5.b (felkészítője: Czinege Józsefné)
II. Szeidl Máté 5.b (felkészítője: Czinege Józsefné)
III. Détári Dorina 6.b (felkészítője: Simonné Szeleczki Ildikó )

7 - 8. osztály
I. Honti Vivien 8.a (felkészítője: Simonné Szeleczki Ildikó )

Nemzetiségi német vers és prózamondó verseny
Vecsés

3 - 4. osztály
I. Zsuzsandor Vivien 3.a (felkészítője: Molnár Lászlóné )

5 - 6. osztály
II. Nagy Dóra 5.b (felkészítője: Czinege Józsefné)

7 - 8. osztály
I. Honti Vivien 8.a (felkészítője: Simonné Szeleczki Ildikó)

( Mindhárman továbbjutottak a megyei versenyre, Szigetújfaluba. )

Matematika térségi verseny
Dánszentmiklós

Szépen szerepeltek, azonban helyezést nem értek el:
Galambos Edit 7.a, Fecske Zoltán 7.b, Dobó Eliza 8.a, Dudás László 8.b
(felkészítőik: Szuda Szilvia és Dr. Nagy Gáborné)
Nyársapát térségi vers és prózamondó versenye

III. hely: Püspöki Petra 5.b (felkészítője: Fehérné Murár Anikó)

Szépen szerepelt, helyezést nem ért el:
Lomnici Ferenc 7.a (felkészítője: Kövesdiné Szilveszter Alice)

A Ceglédi Városi Könyvtár földrajz levelezős versenye Több csapatunk is részt vett.
Tárgyjutalomban részesültek:
Hadas Szabolcs 8.b, Nagy Richárd 8.b, Parázs Róbert 8.b
(felkészítőjük:: Répás Lászlóné)
Varga Tamás matematika verseny Középmezőnyben végeztek:
Sárdi Tamás 7.b, Korpácsi Dorottya 7.b, Kogler Dorina 7.b, Dudás László 8.b, Mojzes Zsófia 8.b, Dobó Eliza 8.a
(felkészítőjük: dr. Nagy Gáborné, Szuda Szilvia)
Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola levelezős matematika versenye 29. hely: Földvárszki Nóra 8.a (felkészítője: Szuda Szilvia)
Ceglédi Kossuth Gimnázium térségi német versenye I. hely : Mojzes Zsófia 8.b (felkészítője: Simonné Szeleczki Ildikó)
VII. hely: Hohl Stefánia 8.b
VIII. hely: Kiss Fanny 8.b
Albertirsa Tessedik nap - mesemondó verseny

III. hely: Bukovszki Anna 2.a (felkészítője: Virág Sándorné)

Különdíj: Nyíri Krisztián 1.b (felkészítője: Mátrai Tamásné)

József Attila verseny Monor (levelezős)

Novellaírás kategória:
II.hely: Földvárszki Nóra 8. (felkészítőjük: Schmidt Ferencné)

Tablókészítés:
II. hely : Fási Enikő 8.a (felkészítőjük: Schmidt Ferencné)
Kaposi Eszter 8.b (felkészítőjük: Schmidt Ferencné)

Verselemzés:
IV. hely: Mojzes Zsófia 8.b (felkészítőjük: Schmidt Ferncné)

Mesemondó verseny Nyársapát

5.-6. oszt:

III. Nagy Dóra 5.b (felkészítőjük: Fehérné Murár Anikó)
V. Püspöki Petra 5.b (felkészítőjük: Fehérné Murár Anikó)
VIII. Reményi Lilla 5.b (felkészítőjük: Fehérné Murár Anikó)

1.-2. oszt:

X. Nyíri Krisztián 1.b (felkészítőjük: Mátrai Tamásné)
XII.Abonyi Cintia 2.b (felkészítőjük: Fecske Zoltánné Dombos Tímea)

ÖKOVÍZ „Hulladékból hasznosat pályázat”

I. hely: Bukovszki Anna 2.a (felkészítőjük: Virág Sándorné)
Koncz Viktória 2.a
Törőcsik Vivien 2.a

Különdíj: Csontos Richárd 2.a

Intézményi II. helyezés (iskolának 20.000 Ft pénzjutalom)

Ceglédi Kossuth Művelődési Központ könyvtárhasználati vetélkedője

Tárgyjutalom: 3.b csapata

Szamosi Szabolcs
Turánszki Zoltán
Baunoch Zoltán (felkészítőjük: Versitz Györgyné)

Megyei versenyek
Zrínyi Ilona megyei matematika verseny 15. hely: Szalai Márton 5.b (felkészítője: Dr. Nagy Gáborné)
61. hely: Volf András 7.b (felkészítője: Dr. Nagy Gáborné)
Bendegúz anyanyelvi verseny

8. hely: Novák Ábris 2.a (felkészítője: Virág Sándorné)

Szépen szerepelt még:
Scheffer Anna 1.a (felkészítője: Vándorné Vígh Mária)

Hevesy György kémia verseny 21. hely: Lomnici Ferenc 7.a (felkészítője: Répás Lászlóné )
32. hely: Volf András 7.b (felkészítője: Dr. Nagy Gáborné )
39. hely: Fehér Virág 7.a (felkészítője: Répás Lászlóné )

Teleki Pál földrajz-földtan verseny

29. hely: Murár Krisztián 7.a (felkészítőjük: Petróné Bori Zsuzsanna )

Kaán Károly természetismereti verseny

19. hely: Szalai Márton 5.b (felkészítőjük: Petróné Bori Zsuzsanna)

Aradi Jenő megyei rajzverseny

I. hely: Luginbühl Kim 6.b (felkészítőjük: Petróné Bori Zsuzsanna)

„Zöldbéka” környezetismereti verseny megyei fordulója Budapest

V. hely : Szalai Péter 3.b (felkészítőjük: Versitz Györgyné)

„Zöldbéka” környezetismereti verseny megyei levelezős

II.hely : Kovács Réka 2.b (felkészítőjük: Fecske Zoltánné Dombos Tímea)

III.hely: Gyolcsos Dávid 2.b (felkészítőjük: Fecske Zoltánné Dombos Tímea)

VII.hely: Hadas Patrik 2.b (felkészítőjük: Fecske Zoltánné Dombos Tímea)

Szövegmanó megyei levelezős verseny

X. hely : Hadas Patrik 2.b (felkészítőjük: Fecske Zoltánné Dombos Tímea)

Nemzetiségi német dal-és zeneverseny Biatorbágy

Népdaléneklés duó kategória
II. hely: Nagy Dóra 5.b és Várhegyi Kinga 5.a (felkészítője: Szuda Szilvia )

Zene kategória: furulya duó
Arany minősítés:
Várhegyi Nóra 2.a és Novák Ábris 2.a (felkészítőjük:: Szuda Szilvia )

Zene kategória: zenekar
Ezüst minősítés:
az iskola fúvószenekara (felkészítője: Márki Sándor )

Nemzetiségi vers és prózamondó verseny
Szigetújfalu
Különdíjat kapott: Honti Vivien 8.a (felkészítője: Simonné Sz. Ildikó )
VIII.hely: Zsuzsandor Vivien 3.a (felkészítője: Molnár Lászlóné )
V. hely: Nagy Dóra 5.b (felkészítője: Czinege Józsefné )
Német komplex verseny
Isaszeg

V. évfolyam:
I. hely: Szalai Márton és Szeidl Máté 5.b (felkészítője: Czinege Józsefné )
II. hely: Várhegyi Kinga 5.a
Falusi Tamara (felkészítője: Simonné Sz. Ildikó)
III. hely: Kaposi Edit 5.b (felkészítője: Czinege Józsefné )
IV. hely: Reményi Lilla 5.b (felkészítője: Czinege Józsefné )
VII: hely: Falusi Tamara 5.a (felkészítője: Simonné Sz. Ildikó )

VII. évfolyam:
I. hely: Lomnici Ferenc 7.a (felkészítője: Simonné Sz. Ildikó )
V. hely: Galambos Edit 7.a (felkészítője: Simonné Sz. Ildikó )
VI. hely: Csobán Evelin 7.a (felkészítője: Simonné Sz. Ildikó )
VII. hely: Fehér Virág 7.a (felkészítője: Simonné Sz. Ildikó )
XI. hely: Fecske Zoltán 7.b (felkészítője Simonné Sz. Ildikó )
XIV. hely: Volf András 7. (felkészítője: Simonné Sz. Ildikó )

Országos versenyek
Két-tannyelvű és nemzetiségi iskolák vers és prózamondó versenye
Budapest
VII. hely: Nagy Dóra 5.b (felkészítője: Czinege Józsefné )

Kisvakond levelezős magyar verseny

II. hely : Dudás Dorina 3.a (felkészítőjük: Volf Mária)
II. hely : Falusi Barbara 3.a (felkészítőjük: Volf Mária)

 

Versenyeredmények
(2007 / 2008)
Iskolai versenyek

Hevesy György
kémia verseny

7. osztály
I. Mojzes Zsófia 7.b
( továbbjutott a megyei versenyre is )
II. Dobó Eliza 7.a
III. Földvárszki Nóra 7.b

8. osztály
I. Dobó Emese 8.a
( továbbjutott a megyei versenyre is )
II. Sinkovics Ádám 8.a
( továbbjutott a megyei versenyre is )
III. Murár Emese 8.a

Biológia verseny

8.osztály
I. Kövesdi Alice 8 .a
II. Dobó Emese 8.a
III. Murár Emese 8.a

Herman Ottó
természetismeret verseny

6. osztály
I. Lomnici Ferenc 6.a
II. Rózsás János 6.b
III. Korpácsi Dorottya 6.b

Herman Ottó
biológiaverseny

7- 8. osztály
I. Kövesdi Alice 8.a
II. Földvárszki Nóra 7.b
III. Hadas Szabolcs 7.b

Történelem
verseny

8. osztály
I. Sárik Anett 8.a
II. Dobó Emese 8.a
III. Sinkovics Ádám 8.a

Német
verseny

4. osztály
I. Várhegyi Kinga 4.a
II. Friedrich Tibor 4.a
III. Szidl Máté 4.b

5. osztály
I. Törocsik Kristóf 5.a
    Kóródi Viktor 5.a
II. Duhaj Fanni 5.a
III. Görög Barnabás 5.a

6. osztály
I. Lomnici Ferenc 6.a
II. Hortobágyi Alexandra 6.b
III. Fieder Dorottya 6.a

7. osztály
I. Mojzes Zsófia 7.b
II. Hohl Stefánia 7.b
III. Kiss Fanny 7.b

8. osztály
I. Murár Emese 8.a
II. Dobó Emese 8.a
III. Sárik Ágnes 8.a

Simonyi Zsigmond
helyesírási verseny

5. osztály
I. Duhaj Fanni 5.a
II. Kröll Dorottya 5.b
III. Éber Viktória 5.a

6. osztály
I. Lomnici Frerenc 6.a
II. Hortobágyi Alexandra 6.b
III. Fehér Virág 6.a

7. osztály
I. Hohl Stefánia 7. b
II. Dobó Eliza 7.a
III. Kiss Fanni 7.b

8. osztály
I. Kövesdi Alice 8.a
II. Harmat Fruzsina 8.a
III. Dobó Emese 8.a

Teleki Pál
földrajz
verseny

7. osztály
I. Dudás László 7.b
II. Hadas Szabolcs 7.b
III. Földvárszki Nóra 7.b

8. osztály
I. Meixner Richárd 8.b
( továbbjutott a megyei versenyre is )
II. Szeleczki Kristóf 8.a
III. Dobó Emese 8.a

Fizika
verseny

8. osztály
I. Szeleczki Kristóf 8.a
II. Dobó Emese 8.a
III. Meixner Richárd 8.b

Költészet napi szavalóverseny

Felső tagozat

I. Dobó Eliza 7.a
II. Dobó Emese 8.a
    Honti Vivien
III. Fehér Virág 6.a

Különdíj:
Harmat Fruzsina

Dózsa György Muvelodési Ház által rendezett helyi szavalóverseny

1.-2. évfolyam
I. Novák Ábris 1.a
(felkészítője: Virág Sándorné)
    Bukovszki Anna 1.a
(felkészítője: Virág Sándorné)

II. Zsuzsandor Vivien 2.a
(felkészítője: Volf Mária)

3.-4. évfolyam
I. Bartek Fruzsina
(felkészítője: Hidasi Istvánné)
I. Nagy Dóra 4.b
(felkészítője: Mátrai Tamásné)
II. Reményi Lilla 4.b
(felkészítője: Mátrai Tamásné)

7.-8. évfolyam
Különdíj:
Harmath Fruzsina
(felkészítője: Megyeri Istvánné)

A Dózsa György Művelődési Ház Költészet Napi Szavalóversenye

1.-2. évfolyam
I. Bukovszki Anna 1.a /Virág Sándorné/
II. Sánta Szabolcs 2.a / Volf Mária/
III. Osgyáni Laura 2.a / Volf Mária/

3.-4. évfolyam
I. Nagy Dóra 4.b / Mátrai Tamásné/
II. Várhegyi Kinga 4.a / Vándorné Vígh Mária/
III. Reményi Lilla 4.b / Mátrai Tamásné/

5.-6. évfolyam
I. Fehér Virág 6.a / Megyeriné Szilágyi Klára/
II. Csobán Evelin 6.b / Megyeri Istvánné/
III. Sági Dóra 5.a /Virág Sándorné/

7.-8. évfolyam
I. Dobó Eliza 7.a / Schmidt Ferencé/
II. Harmat Fruzsina 8.a / Megyeri Istvánné/
III. Honti Vivien 7.a / Schmidt Ferencné/

Siklódi verseny

I. Harmat Fruzsina 8.a
II. Dobó Emese 8.a
III. Murár Emese 8.a
IV. Kövesdi Alice 8.a
      Vank Bianka 8.a

Térségi versenyek

Kistérségi vers-és prózamondó verseny Nyársapát

1.-2.o.
Novák Ábris 1.a zsuri dicsérete
( felkészítője: Virág Sándorné)

3.-4.o.
I. Nagy Dóra 4.b
(felkészítője: Mátrai Tamásné)

Kossuth Gimnázium német nyelvi versenye

VI. Meixner Richárd 8.b
(felkészítője: Novák Károly)

Nemzetiségi német
vers és prózamondó verseny Vecsés

1 - 2. osztály vers kategória
II. Zsuzsandor Vivien 2.a
( felkészítője: Molnár Lászlóné )

3 - 4. osztály vers kategória
I. Nagy Dóra 4.b ( felkészítője: Czinege Józsefné )
II. Bartek Fruzsina 3.a ( felkészítője: Molnár Lászlóné )

Mindhárman továbbjutottak a megyei versenyre,
Szigetújfaluba

Német vers
és prózamondó verseny Ceglédbercel

1 - 2. osztály vers kategória
I. Zsuzsandor Vivien 2.a
( felkészítője: Molnár Lászlóné )

3 - 4. osztály vers kategória
III. Bartek Fruzsina 3.a
( felkészítője: Molnár Lászlóné )

5 - 6. osztály vers-és próza
II. Sági Dóra 5.a
( felkészítője: Simonné Szeleczki Ildikó )

Kistérségi IV. korcsoportos fiú
kosárlabdaverseny Cegléd

( felkészítője: Tóth Róbert )

II. helyezett csapat tagjai:
Tósoki Róbert, Steiner Benjámin, Schönléber Balázs,
Molnár Bence, Gumpl Gábor, Kunszenti Krisztián,
Détári Tamás, Gér Ádám, Kabai Roland, Sznopka Márk,
Gyolcsos Richárd, Sárfi Márton

Megyei versenyek

A Zrínyi Ilona matematika versenyen
iskolánkból szép eredményt értek el

Volf András 5.b ( felkészítője: Dr. Nagy Gáborné )
Szeidl Máté 4.b ( felkészítője:.Mátrai Tamásné )
Szalai Márton 4.b ( felkészítője: Mátrai Tamásné )

Diákolimpia megyei körzeti bajnokság

A diákolimpia megyei körzeti bajnokságán
Hernádon fiú kosárlabdacsapatunk a
III. korcsoportban
III. helyezést
ért el. (felkészítőjük: Tóth Róbert)

A csapat tagjai: Obrácz Dániel, Vándor Kristóf, Kovács Dávid, Hernádi Bálint, Czinege Márk, Tuska Krisztián, Mega Barnabás, Détári Tamás, Gér Ádám, Rózsás János, Virág Enrico, Petyik Rajmund

Budapest versmondó verseny

Budapesten megrendezett nemzetiségi
és kéttannyelvu iskolák versenyén
az 5 - 6. osztályos korcsoportban
III. Nagy Dóra 4.b
( felkészítője: Czinege Józsefné )

Német nemzetiségi vers és prózamondó verseny Szigetújfalu

A 3.-4. osztályosok között:
II. helyezett: Nagy Dóra
4.b
(felkészítője: Czinege Józsefné)

Szépen szerepelt:
Bartek Fruzsina 3.a és
Zsuzsandor Vivien 2.a
(felkészítője: Molnár Lászlóné)

Német megyei verseny Isaszeg

5.-6. évfolyam
I. Lomnici Ferenc 6.a
III. Fehér Virág 6.a
V. Fecske Zoltán 6.b
V. Galambos Edit 6.a

7.-8. évfolyam
I. Mojzes Zsófia 7.a

(Felkészítojük: Simonné Szeleczki Ildikó)

Német ének-zene verseny Biatorbágy

Népdal kategória, duó:
I. Dobó Emese,
   Kövesdi Alice 8.a
(felkészítője: Szuda Szilvia)

Műdal kategória:
III. Dobó Emese
(felkészítője: Szuda Szilvia)

Mundart kategória , kiscsoportos:
III. Dobó Emese 8.a,
     Dobó Eliza 7.a,
     Kövesdi Alice 8.a

A különdíjat is megkapták.

Zene kategória – fuvola duó:
I. Dobó Emese,
   Dobó Eliza
(felkészítője: Dobozi Erika)

Zene kategória – fuvola szóló:
III. Várhegyi Kinga 4.a
(felkészítője: Dobozi Erika)

Gödöllő – megyei futóverseny

VII. Schmidt Balázs 4.a (felkészítője: Vándorné Vígh Mária/
IX. Püspöki Petra 4.b (felkészítője: Mátrai Tamásné/
X. II. korcsoportos fiú csapat
XI. II. korcsoportos leány csapat
XI. I. korcsoportos fiú csapat
XII. I. korcsoportos leány csapat (felkészítője: Tóth Róbert/

Hevesy György kémia verseny

26. Mojzes Zsófia 7.b (felkészítője: Répás Lászlóné/
29. Sinkovics Ádám 8.a (felkészítője: Dr. Nagy Gáborné/
30. Dobó Emese 8.a (felkészítője: Dr. Nagy Gáborné/

Tiszajenő - megyei tanulmányi verseny

Matematika

III. Friedrich Tibor 4.a (felkészítője: Vándorné Vígh Mária /

IV. Reményi Lilla 4.b (felkészítője: Mátrai Tamásné/

Tiszajenő - megyei tanulmányi verseny

Mesemondó verseny

II. Nagy Dóra 4.b (felkészítője: Mátrai Tamásné/

Monor megyei KI MIT TUD elődöntője

II. A 3. osztályok fiú csoportja
V. A 3. osztályok leány csoportja (felkészítője: Hidasi Istvánné és Rábenspeckné Lőrincz Anna/

Megyei levelezős Zöldbéka verseny

/1.-2. évfolyam
III. Szalai Péter 2.b / Versitz Györgyné/
V. Farkas Helga 2.b / Versitz Györgyné/

Budapest Zöldbéka megyei döntője

3.-4. évfolyam
IV. Reményi Lilla 4.b / Mátrai Tamásné/

Országos verseny

Német nemzetiségi vers és prózamondó verseny döntője Budapest

VIII. Nagy Dóra 4.b / Czinege Józsefné/

 

Versenyeredmények
Iskolai versenyek (2006 / 2007)

Öveges József fizika verseny :
I. Schmidt Zoltán
II. Sági Norbert
III. Schmidt Ádám
Varga Tamás matematika verseny : I. Schmidt Zoltán
II. Schmidt Ádám
III. Bobay Nikolett
Hevesy György kémia verseny :

8. osztály
I. Schmidt Zoltán
II. Szabó Ádám
III. Sági Norbert

7. osztály
I. Meixner Richárd
II. Török Alex
III. Sárik Ágnes

Biológia verseny 8. osztály
I. Schmidt Zoltán
II. Szabó Ádám
III. Bobay Nikolett
Történelem 8. osztály
I. Schmidt Ádám
II. Bobay Nikolett
III. Schmidt Zoltán
Német

7. osztály
I. Dobó Emese
II. Püspöki Melitta
III. Meixner Richárd

8. osztály
I. Schmidt Zoltán
II. Schmidt Ádám
III Soós Szilvia

Természetismeret

5. osztály
I. Lomniczi Ferenc
II. Sárdi Tamás
III. Fehér Virág

6. osztály
I. Novák Levente
II. Dudás László
III.Dobó Eliza

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5. osztály
I. Lomniczi Ferenc
II. Sárdi Tamás
III. Gál Laura

6. osztály
I. Novák Levente
II. Dobó Eliza
III. Mojzes Zsófia
Paulinusz Regina

7. osztály
I. Dobó Emese
II. Kövesdi Alice
III. Harmath Fruzsina

8. osztály
I. Schmidt Zoltán
II. Bobay Nikolett
III. Schmidt Ádám

Teleki Pál földrajz verseny 8. osztály
I. Schmidt Zoltán
II. Schmidt Ádám
III.Bobay Nikolett
Földrajz verseny 7. osztály
I. Meixner Richárd
II. Dobó Emese
III. Szeleczki Kristóf
Vers és prózamondó verseny

5 - 6. osztály
I. Honti Vivien
II. Dobó Eliza Fehér Virág
III. Molnár Cintia

7 - 8. osztály
I. Harmath Fruzsina
II. Schmidt Ádám
III. Murár Emese

Siklódi Alapítvány Édes Anyanyelvünkért versenye

8. osztály
I. Schmidt Ádám
II. Bobay Nikolett
III. Schmidt Zoltán
IV. Mama Viktória

Térségi versenyek

Levelezos verseny matematika

2. osztály
Galambos Roland aranyfokozat

3. osztály
Schmidt Balázs aranyfokozat

3. osztály
Schmidt Balázs aranyfokozat

Alsós levelezos versenyek Zöldbéka Szóbelire behívták: Reményi Lillát 3.b / Mátrai Tamásné/
Szólánc
Szóbelire behívták: Nagy Dórát 3.b /Mátrai Tamásné/
Irodalmi pályázat Dánszentmiklós I. Pádár Eszter / Megyeri Istvánné/
II. Korösi Mercedesz
III. Duhaj Fanni / Virág Sándorné/
Versmondó verseny Cegléd
III. Bartek Fruzsina / Hidasi Istvánné/
Rajzverseny Kocsér Katona Alex
Schönléber Balázs különdíjak /Petróné Bori Zsuzsanna/
Matematika verseny Kocsér IV. Simon Sztella /Vándorné Vígh Mária/
IX. Gerencsér Bianka /Menyhártné Szabó Ibolya/
Helyesírási verseny Dánszentmikós III. Reményi Lilla / Mátrai Tamásné/
IV. Várhegyi Kinga / Vándorné Vígh Mária/
VIII. Korösi Mercedesz / Virág Sándorné/
IX. Kröll Dorottya / Menyhártné Szabó Ibolya/

Matematika verseny Tiszajeno

3 - 4. osztály
II. Szalai Márton /Mátrai Tamásné/
IV. Friedrich Tibor /Vándorné Vígh Mária/

5 - 6. osztály
I. Volf András /Dr. Nagy Gáborné /
VIII. Lomniczi Ferenc / Szuda Sz./
XIII. Novák Levente /Szuda Sz./
XIV. Mojzes Zsófia /Szuda SZ./

7 - 8. osztály
III. Schmidt Zoltán / Dr. Nagy Gáborné/

Mesemondó verseny Tiszajeno

IV. Nagy Dóra /Mátrai Tamásné/
XI. Reményi Lilla / Mátrai Tamásné/
Német verseny Cegléd I. Schmidt Zoltán / Czinege Józsefné/
Rajzverseny Dánszentmiklós Fekete Viktória különdíj / Petróné Boriné Zsuszanna/
Curie verseny Szolnok Csapatverseny 4.b X. hely
Gerencsér Bianka,
Pataki Vivien,
Détári Dorina / Menyhártné Szabó Ibolya/
Nemzetiségi német vers és prózamondó verseny Vecsés I. Dobó Eliza / Palotai Lászlóné/
II. Honti Vivien / Palotai Lászlóné/
I. Nagy Dóra / Palotai Lászlóné/
III. Surányi Kitti / Molnár Lászlóné/

Német vers és prózamondó verseny Ceglédbercel


I. Surányi Kitti / Molnár Lászlóné/
II. Bartók Evelin / Molnár Lászlóné/
III. Falusi Tamara / Molnár Lászlóné/
I. Dobó Eliza / Palotai Lászlóné/
I. Honti Vivien / Palotai Lászlóné/
Fociverseny Dánszentmikós
VI. 7 - 8.-os csapat /Tóth Róbert/
Területi kosárlabdadönto Cegléd
II. helyezett leánycsapat /Tóth Róbert/

Megyei versenyek

Német nyelvi tanulmányi verseny Isaszeg
I. Fehér Virág /Simonné Szeleczki Ildikó/
II. Fecske Zoltán / Simonné Szeleczki Ildikó/
III. Mojzes Zsófia / Simonné Szeleczki Ildikó/
VI. Schmidt Zoltán / Czinege Józsefné/
Mesemondó verseny Abony II. Nagy Dóra / Mátrai Tamásné/
Német nemzetiségi vers és prózamondó verseny Szigetújfalu
I. Nagy Dóra / Palotai Lászlóné/
Néptánccsoportok minosíto versenye Szigetújfalu
Ezüst fokozat 3.-os csoport /Polónyiné Zsuzsandor Ibolya/
Német nemzetiségi énekverseny Biatorbágy
II. Nagy Dóra / Palotai Lászlóné/
Német nemzetiségi ének-zene verseny Biatorbágy I. Kövesdi Alice- Dobó Emese fuvoladuó / Dobozi Erika/
Alapfokú C típusú német nyelvvizsga Schmidt Zoltán / Czinege Józsefné/

Országos verseny

Német nemzetiségi vers és prózamondó verseny Budapest
III. Nagy Dóra / Palotai Lászlóné/

 

 

"Kiváló Tanuló" díj

A ceglédberceli Általános és Zeneiskola 2001 májusában megalapította a „Kiváló tanuló” díjat, melyet az arra méltó 8. osztályos tanuló vagy tanulók kapnak meg a ballagási ünnepségen.

A díj célja, hogy méltó búcsút vegyünk iskolánk azon diákjaitól, akik itt töltött éveik alatt kiemelkedő teljesítményt nyújtottak, és öregbítették intézményünk hírnevét. A nevelőtestület így fejezi ki büszkeségét és elismerését, s ösztönzi további helytállásra diákjait, hogy például szolgáljanak, és serkentőleg hassanak az itt tanuló diákokra.

Földi Tímea

1993-tól 2001-ig volt iskolánk tanulója. Ő volt az első végzős, aki példamutató magatartásáért, kimagasló tanulmányi eredményével kiérdemelte iskolánk legmagasabb kitüntetését. Mindig lehetett rá számítani, sok iskolán kívüli elfoglaltsága mellett, (tagja volt a felnőtt fúvószenekarnak, énekelt a községi kórusban, stb.) mindent megtett azért, hogy iskolánk jó hírét továbbvigye. A tanulmányi versenyek többségét megnyerte, megyei versenyeken is jó eredményt ért el. 8. osztály végén majdnem maximális pontszámmal szerezte meg az alapfokú német nyelvvizsgát. Nagyon aktív tagja volt az iskola és osztálya közösségének.

Az általános iskola befejezése után tanulmányait az ELTE Apáczai Csere János Gimnáziumában folytatta. Ott is kiválóan tanul. Büszkék vagyunk arra, hogy a mi iskolánk diákja volt.

 

Széll Gergely

 

2002-ben fejezte be általános iskolai tanulmányait iskolánkban. Nyolc éven át kitűnő tanuló volt, különösen kedvelte a matematikát a kémiát és a számítástechnikát. A Zrínyi Ilona és Varga Tamás matematika versenyek rendszeres résztvevője és sikeres szereplője volt. Kémiából a megyei versenyen is szépen szerepelt, negyedik helyezést ért el. A FirStep számítástechnikai verseny is a kedvencei közé tartozott.

Szabadidejében az egyik helyi tánccsoportban táncolt és szeretett kosárlabdázni. A nyolcadik év végére sikeresen letette az alapfokú német nyelvvizsgát is, valamint megnyerte a Siklódi - versenyt is.

 

Versitz György

2003-ban fejezte be általános iskolai tanulmányait. Nyolc éven át példamutató volt a magatartása, a szorgalma, kitűnő a tanulmányi eredménye. A felső tagozaton a tanulmányi versenyek sokaságának aktív részese, a tantárgyak jelentős részének dobogós helyezettje. Kimagasló eredményeket ért el matematikából és kémiából. A megyei döntőre is eljutott ezekből a tantárgyakból két éven keresztül. A matematika levelezős versenyek dobogós eredményeivel is dicsőséget szerzett iskolánknak.

A diákönkormányzat munkájában felelőséggel, szorgalmasan dolgozott. Társai az osztályközösség kedves, derűs, segítőkész tagjaként tartották számon.