Sporteredmények
2009 / 2010
|
Körzeti kosárlabda verseny Monoron
IV. korcsoport fiúk
III. hely.
|
Területi focibajnokság Albertirsán
8. osztályosok
III. helyezés
6. osztályosok
III. helyezés
|
Területi focibajnokság Dánszentmiklóson
8. osztályosok
IV. helyezés
|
|
Sporteredmények
2008 / 2009
|
Kistérségi labdarúgó verseny
Dánszentmiklós
/ felkészítette: Tóth Róbert /
VII. hely
|
Kistérségi III. korcsoportos fiú kosárlabdaverseny
Nagykőrös
/ felkészítette: Tóth Róbert /
II. helyezett csapat tagjai:
Vándor Kristóf, Tenke Krisztián, Papp Lajos, Kovács Dávid,
Kogler Zoltán, Kemka Norbert, Obrácz Dániel, Tuska Krisztián,
Tóth Dominik, Görög Barnabás, Juhász Bence
|
Pest Megyei Diákolimpia körzeti leány kosárlabdaverseny
Cegléd
/ felkészítette: Tóth Róbert /
II. helyezett csapat tagjai:
Détári Dorina, Kaposi Edit, Kőrösi Mercedes, Kröll Dorottya,
Nagy Dóra, Püspöki Petra, Tóth Klaudia, Molnár Cintia,
Plutzer Anita, Gál Bernadett, Gyug Bernadett
|
Szabó Pál Emlékverseny
Ceglédbercel /térségi/
|
60 méteres síkfutás
|
1 - 2. osztály leány
I. Epres Fruzsina 1.a
III. Molnár Barbara 1.a
|
1 - 2. osztály fiú
II. Gyolcsos Dávid 2.b
III. Balatoni Richárd 2.b
|
3 - 4. osztály leány
I. Peszeki Patrícia 3.a
|
3 - 4. osztály fiú
I. Szlovák Roland 4.a
|
5 - 6. osztály leány
I. Kröll Dorottya 5.b
|
|
1000 méteres síkfutás
|
5 - 6. osztály leány
III. Püspöki Petra 5.b
|
|
|
7 - 8. osztály fiú
II. Nagy Richárd 8.b
|
Kislabdahajítás
|
1 - 2. osztály leány
I. Kovács Mercédesz 2.a
II. Molnár Barbara 1.a
II. Pál Nikolett 1.b
|
1 - 2. osztály fiú
II. Zátrok Dániel 2.a
III. Gerencsér Dávid 2.b
|
3 - 4. osztály leány
II. Peszeki Patrícia 3.a
III. Bartók Evelin 4.a
III. Rajs Alexandra 4.a
|
3 - 4. osztály fiú
I. Koska Zsolt 3.a
II. Szlovák Roland 4.a
III. Hanák István Richárd 4.b
|
5 - 6. osztály leány
III. Détári Dorina 6.b
|
|
|
7 - 8. osztály fiú
III. Dudás László 8.b
|
Súlylökés
|
7 - 8. osztály leány
I. Gál Laura 7.a
III. Dudás Laura 8.a
|
7 - 8. osztály fiú
II. Nagy Richárd 8.b
III. Békési Márk 7.a
|
Váltóverseny alsó tagozat
|
1 - 2. osztály
I. 2.a osztály
II. 1.b osztály
|
3 - 4. osztály
I. 4.a osztály
II. 3.a osztály
|
|
Dr. Bácsalmási Péter emlékverseny:
Budapest, BEAC Pálya 2008.07.26.
60 m-es síkfutás
I. Kröll Dorottya (9,11)
II. Schmidt Nikoletta (9,36)
VIII. Püspöki Petra (9,81)
|
I. Dudás László kislabda hajítás (53 m)
IV. Obrácz Dániel (11 éves 36 m) |
Budapest Bajnokság 2008.10.04. UTE Pálya
60 m-es síkfutás (11 évesek)
I. Kröll Dorottya (8,7)
II. Schmidt Nikoletta (9,1)
12 éves korcsoport
IV. Csobán Evelin
|
I. Dudás László kislabda hajítás (59 m)
IV. Obrácz Dániel (11 éves 34,55 m) |
|
7.o. FIÚK / kosárlabda
CEGLÉDBERCEL-ALBERTIRSA
32:18
A GYŐZTES CSAPAT:
Csáki Dávid, Détári Roland, Peszeki Ákos, Pintér Roland, Rábenspeck Richard, Streck Dániel, Vizi Dániel
|
6.o. FIÚK/ kosárlabda
CEGLÉDBERCEL-ALBERTIRSA
14:2
A GYŐZTES CSAPAT:
Gumpl Gábor, Horváth Róbert, Kunszenti Krisztián, Lénárt Renátó, Molnár Bence, Schönléber Balázs, Szelecki Ákos, Szeleczki Kristóf, Török Alex
|
Petró Zoltán MEGYEI BAJNOK és O.B. DÖNTÖS
A négypróbában / gátfutás, gerelyhajítás, távol-, és magasugrás/
|