Sporteredmények
2009 / 2010
Körzeti kosárlabda verseny Monoron
IV. korcsoport fiúk
III. hely.

Területi focibajnokság Albertirsán
8. osztályosok
III. helyezés

6. osztályosok
III. helyezés

Területi focibajnokság Dánszentmiklóson
8. osztályosok
IV. helyezés
 
Sporteredmények
2008 / 2009
Kistérségi labdarúgó verseny
Dánszentmiklós

/ felkészítette: Tóth Róbert /
VII. hely
Kistérségi III. korcsoportos fiú kosárlabdaverseny
Nagykőrös
/ felkészítette: Tóth Róbert /

II. helyezett csapat tagjai:
Vándor Kristóf, Tenke Krisztián, Papp Lajos, Kovács Dávid,
Kogler Zoltán, Kemka Norbert, Obrácz Dániel, Tuska Krisztián,
Tóth Dominik, Görög Barnabás, Juhász Bence
Pest Megyei Diákolimpia körzeti leány kosárlabdaverseny
Cegléd
/ felkészítette: Tóth Róbert /

II. helyezett csapat tagjai:
Détári Dorina, Kaposi Edit, Kőrösi Mercedes, Kröll Dorottya,
Nagy Dóra, Püspöki Petra, Tóth Klaudia, Molnár Cintia,
Plutzer Anita, Gál Bernadett, Gyug Bernadett
Szabó Pál Emlékverseny
Ceglédbercel /térségi/
60 méteres síkfutás

1 - 2. osztály leány

I. Epres Fruzsina 1.a
III. Molnár Barbara 1.a

1 - 2. osztály fiú

II. Gyolcsos Dávid 2.b
III. Balatoni Richárd 2.b

3 - 4. osztály leány

I. Peszeki Patrícia 3.a

3 - 4. osztály fiú

I. Szlovák Roland 4.a

5 - 6. osztály leány

I. Kröll Dorottya 5.b

 
1000 méteres síkfutás

5 - 6. osztály leány

III. Püspöki Petra 5.b

 
 

7 - 8. osztály fiú

II. Nagy Richárd 8.b

Kislabdahajítás

1 - 2. osztály leány

I. Kovács Mercédesz 2.a
II. Molnár Barbara 1.a
II. Pál Nikolett 1.b

1 - 2. osztály fiú

II. Zátrok Dániel 2.a
III. Gerencsér Dávid 2.b

3 - 4. osztály leány

II. Peszeki Patrícia 3.a
III. Bartók Evelin 4.a
III. Rajs Alexandra 4.a

3 - 4. osztály fiú

I. Koska Zsolt 3.a
II. Szlovák Roland 4.a
III. Hanák István Richárd 4.b

5 - 6. osztály leány

III. Détári Dorina 6.b

 
 

7 - 8. osztály fiú

III. Dudás László 8.b

Súlylökés

7 - 8. osztály leány

I. Gál Laura 7.a
III. Dudás Laura 8.a

7 - 8. osztály fiú

II. Nagy Richárd 8.b
III. Békési Márk 7.a

Váltóverseny alsó tagozat

1 - 2. osztály

I. 2.a osztály
II. 1.b osztály

3 - 4. osztály

I. 4.a osztály
II. 3.a osztály

 

Dr. Bácsalmási Péter emlékverseny:

Budapest, BEAC Pálya 2008.07.26.
60 m-es síkfutás

I. Kröll Dorottya (9,11)
II. Schmidt Nikoletta (9,36)
VIII. Püspöki Petra (9,81)

I. Dudás László kislabda hajítás (53 m)
IV. Obrácz Dániel (11 éves 36 m)

Budapest Bajnokság 2008.10.04. UTE Pálya
60 m-es síkfutás (11 évesek)

I. Kröll Dorottya (8,7)
II. Schmidt Nikoletta (9,1)

12 éves korcsoport

IV. Csobán Evelin

I. Dudás László kislabda hajítás (59 m)
IV. Obrácz Dániel (11 éves 34,55 m)

Kosárlabda Zsonglőr Országos Arany

Megyei kosárlabda diákolimpia döntöjében BRONZÉRMES fiú csapatunk

Utánpótlás kosárlabda csapatunk

Békés-Szolnok-Pest megyei Regionális Kupában
ARANYÉRMES lány csapatunk

Kosárlabda Zsonglőr verseny ceglédberceli ARANYÉRMESEI

Megyei kosárlabda bajnokságban BRONZÉRMES lány csapatunk

7.o. FIÚK / kosárlabda

CEGLÉDBERCEL-ALBERTIRSA
32:18

A GYŐZTES CSAPAT:
Csáki Dávid, Détári Roland, Peszeki Ákos, Pintér Roland, Rábenspeck Richard, Streck Dániel, Vizi Dániel

6.o. FIÚK/ kosárlabda

CEGLÉDBERCEL-ALBERTIRSA
14:2

A GYŐZTES CSAPAT:
Gumpl Gábor, Horváth Róbert, Kunszenti Krisztián, Lénárt Renátó, Molnár Bence, Schönléber Balázs, Szelecki Ákos, Szeleczki Kristóf, Török Alex

Petró Zoltán MEGYEI BAJNOK és O.B. DÖNTÖS

A négypróbában / gátfutás, gerelyhajítás, távol-, és magasugrás/