Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Az osztályok kis létszámúak, átlagban 18 fősek. Ez kedvező a gyermekek szempontjából, hiszen több figyelem és idő jut rájuk, valamint kedvező a differenciálás, a kompetencia alapú oktatást jellemző kiscsoportos tanulás-szervezés és a hatékony nyelvoktatás szempontjából. Az iskola profilját a következő szolgáltatások adják: a nyelvoktatás sokszínűsége, zeneiskolai képzés, 1-3. évfolyamon egész napos iskola, sajátos nevelési igényű, magatartási nehézségekkel küzdő tanulók integrált nevelése-oktatása, fejlesztése.

Our Students

Hits: 11647

OSZTÁLYOK, TANULÓLÉTSZÁM
2023/2024. tanév

1.a 
Falusi Tamara

  1. Balassa Nimród
  2. Bogdán Levente
  3. Bognár Ábel
  4. Horváth Gergő
  5. Hudák Roland
  6. Kaposvári Vivien
  7. Kovács Zselyke
  8. Kunvári Roland János
  9. Lehóczki Pál
  10. Lippai Margaréta
  11. Molnár Ádám Benjamin
  12. Papp Gábor Szebasztián
  13. Pető Dávid
  14. Petrovics Dénes Tamás
  15. Prumek Luca
  16. Sándor Péter
  17. Sponga Lili
  18. Tari Emili Írisz
  19. Utasi Nóra
  20. Virosztek Ferenc
  21. Wachtler Szofi Diána

 

1.b
Gutiné Darida Karolina
Lénártné Buzás Ágnes

  1. Baricz Bence
  2. Dócs András
  3. Gáspár Liliána
  4. Herbszt Dominik Attila
  5. Herendi Hanna
  6. Hörömpő Áron
  7. Igyártó Márk R
  8. Király Bella Petra
  9. Konc-Szeidl Bálint
  10. Majdányi Eszter Viktória
  11. Mikula Dominik Dániel
  12. Pásztory Andor
  13. Paulenyák László József
  14. Ságodi Zoé
  15. Torma-Leopold Bendegúz
  16. Tóth Réka Rebeka
  17. Tősér Linett
  18. Vincze Flóra

 

 2.a
Ulics Melánia

  1. Akócsi Dominika
  2. Bálint Bekény
  3. Baranyai Marián
  4. Erdei Réka Sára
  5. Gimesi Lelle
  6. Gyenes Ákos
  7. Jantek Ákos
  8. Kabai Csenge
  9. Kalocsa Kata
  10. Kornyik Csaba Zalán
  11. Lipcsei Milán
  12. Mátrai Dávid
  13. Mosánszky Mónika
  14. Nagy Emma
  15. Pásztory Albert
  16. Podány István Ferenc
  17. Sajti Fanni
  18. Senkei Lídia
  19. Simon Máté
  20. Szigetvári Dávid Attila
  21. Szlovák Zselyke Zsuzsanna
  22. Tóth Réka
  23. Ványi Máté

 

 2.b
Murár Anikó

  1. Andráska-Vas Bálint
  2. Benkó Dorina
  3. Bilihó Maja
  4. Bíró Tamás Attila
  5. Bodócs Botond
  6. Dobrai Márta
  7. Farkas Zsanett
  8. Fodor Balázs
  9. Gombár Hunor
  10. Gulyás Dorina
  11. Heimann Zsombor
  12. Hellebrand Natália
  13. Kassai Kitti
  14. Marton Botond
  15. Murár Benett
  16. Potyondi Kiara Zsófia
  17. Rigó Johanna
  18. Siket Jázmin
  19. Somorjai Anna Maja
  20. Szilágyi Vanessza Mercédesz
  21. Tóth Vitéz Artúr

 

3.a
Fekete Anikó Barbara

  1. Benyó Ajsa
  2. Ébel Zsolt
  3. Gál Izabell
  4. Gulyás Vendel
  5. Hoffer Csilla Karina
  6. Janik Zorka
  7. Jantyik János
  8. Juhász Patrícia
  9. Kovács Álmos
  10. Krizsán Kristóf
  11. Kun Emma
  12. Lehóczki Zoé
  13. Lippai Violetta
  14. Matekovics Vajk
  15. Novák Levente
  16. Pavliskó Tibor
  17. Petrovics Panna
  18. Prumek Zsigmond
  19. Sárándi Júlia
  20. Tari Attila
  21. Tóth Máté
  22. Virosztek Hanga

 

4.a
Horváth Mária

  1. Antal Olivér
  2. Belkó Szófia Katalin
  3. Boros Amanda
  4. Dienes Gergő
  5. Dudás Gergő
  6. Fecske Timót
  7. Fellegvári Bence
  8. Gaál Zsombor
  9. Gimesi Kende
  10. Hercsényi Botond Lajos
  11. Héregi Marcell
  12. Illés Dalma
  13. Jakab Nimród Álmos
  14. Kövesdi István Krisztián
  15. Krizsán Lilla Barbara
  16. Méhész Bence Bendegúz
  17. Mosánszky Patrik
  18. Murarik Liliána Anikó
  19. Osvalda Nikolett
  20. Schmidt Ráhel Lora
  21. Stiller Balázs .
  22. Stubnya Benjámin
  23. Vetési Kíra Veronika

 

4.b 
Kolozsváriné Kohán Zsuzsanna

  1. Aranyos Martin
  2. Bali Gyopár
  3. Bogdán Mátyás
  4. Déri Gábor Manó
  5. Füleki Helga
  6. Gilan Levente
  7. Gilan Marcell
  8. Hercsényi Koppány Gábor
  9. Keresztúri Dorina
  10. Konc-Szeidl Blanka
  11. Koncz Kinga
  12. Marton Dominik Tamás
  13. Mészáros Milán
  14. Mikula Lea Jázmin
  15. Nyerges Ádám Miklós
  16. Osgyáni Tímea
  17. Torma Péter
  18. Tóth Emma Doroti

 

5.a
Vas Viktor

  1. Bartha Ákos
  2. Benyó Vivien
  3. Csendesi Olívia Nóra
  4. Dobrovitz Attila
  5. Duba Gergely
  6. Farkas Nikolett
  7. Gyimesi Bálint
  8. Hernádi Lenke
  9. Hörömpő Noémi
  10. Hugyecsek Lásszló Benjámin
  11. Mátrai Gábor
  12. Molnár Máté
  13. Papp Vivien
  14. Szigetvári Balázs József
  15. Tóth Ivett
  16. Tuza-Cziegelmayer Ferenc
  17. Virosztek Sztella
  18. Volf Imre

 

5.b
Novák Károly

  1. Andráska-Vas Panna
  2. Bartha Levente
  3. Dobsa Szintia
  4. Domsik Apollónia Auguszta
  5. Fodor Máté
  6. Fodor Zsombor
  7. Franyó Réka
  8. Hellebrand Nándor
  9. Kovács Alexandra
  10. Lauchsz Erik
  11. Matekovics Koppány
  12. Pallaga Nóra
  13. Sajti Patrik
  14. Tordai Izabella
  15. Tóth Zoltán József

 

6.a
Schmidt Ferencné

  1. Balogh Bence
  2. Balogh Renáta Zsuzsanna
  3. Bódi Alexa
  4. Bogdán Ferenc
  5. Bori Balázs
  6. Csikós Dóra
  7. Gimesi Hunor
  8. Horváth Kristóf
  9. Illés Tünde.
  10. Keresztúri Gergő
  11. Koska Gergő
  12. Lubi Hanna Sára
  13. Mócsi Attila Csaba
  14. Molnár Bence
  15. Nagy Abonyi Csanád
  16. Pap Brigitta
  17. Prumek Janka
  18. Scheffer Emma
  19. Schüszler János Noel
  20. Senkei Kristóf
  21. Senkei Natália
  22. Tóth Fruzsina Vivien

 

6.b
Polónyiné Zsuzsandor Ibolya

  1. Bali Alma
  2. Dobrai Jolán Kata
  3. Dobsa Vanessza
  4. Erdei Tibor Levente
  5. Farkas Réka
  6. Görög Milán
  7. Jakab Csanád Bendegúz
  8. Juhász Rebeka
  9. Király Enna Angyalka
  10. Kiss Nikolett
  11. Kóródi Anna
  12. Kovács Gábor Dániel
  13. Kovács Mira Kata
  14. Kőhalmi Hanna
  15. Muzamel Flórián
  16. Nyakó Mira
  17. Nyúl Angéla Lilla
  18. Pál Iringó
  19. Péter Boglárka
  20. Rigó Lili
  21. Szamosi Nóra
  22. Utasi Ferenc

 

7.a
Konfárné Fazekas Teréz Andrea

  1. Andráska-Vas Sára
  2. Bátori Imre Vencel
  3. Boros Milán
  4. Dienes Máté
  5. Dobsa Milán
  6. Dócs Lívia
  7. Duba Diána
  8. Gyenei Botond
  9. Havasi Zsanett
  10. Hohl Fanni
  11. Horváth Jázmin
  12. Janik Zsófia Dóra
  13. Konc Viktor
  14. Kostyalik Milán
  15. Kovács Csenge Kira
  16. Kovács Lilla Boglárka
  17. Lipcsei Linett
  18. Murarik Gergő Norbert
  19. Nagy Liliána
  20. Nagy Roland
  21. Osvalda Krisztián
  22. Pataki Ádám
  23. Sárfi Bianka
  24. Schmidt Gergő
  25. Stern Kamilla Bíborka
  26. Vetési Sándor Mátyás
  27. Manner Márk

 

8.a
Simonné Szeleczki Ildikó

  1. Bálint Bella
  2. Bartha Tímea Melinda
  3. Bujdosó Roland
  4. Farkas Nóra
  5. Fehér Ármin Bulcsú
  6. Hernádi Lili
  7. Hortobágyi Vince
  8. Mócsi László Levente
  9. Pál Barnabás
  10. Pálinkás Milán
  11. Sándor Norbert
  12. Stiller Nóra
  13. Szatmári Jázmin
  14. Várhegyi Gergő

 

8.b
Szabadvári Ilona

  1. Balogh Gergő
  2. Csikós Hanna
  3. Dobrovitz Boglárka
  4. Endlein Gerda
  5. Erdős Emma
  6. Fábián Dominika
  7. Geréb Tamás
  8. Havasi Bálint
  9. Herendi Botond
  10. Kassai Blanka
  11. Kovács Enikő
  12. Ligeti Ilona
  13. Majdián Vanda Petra
  14. Rapi Barnabás
  15. Ságodi Bendegúz Domonkos
  16. Sipka István

2024. március 21.